Altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş, gram altın ve dolardaki makas aralıkları, fiyat farklılıkları ve dalgalanmalarla ilgili çarpıcı iddialar ortaya atmıştı. Memiş, döviz kurları ve emtialarda bugünkü geri çekilme için de çok sert sözler söyleyerek geleceğe dair uyarı yaptı.

Memiş, “Piyasalarda düşüşler var. Döviz kurları, emtia fiyatları düşüş trendinde. Neler oluyor? Son videomda operasyon çekiyorlar, yüksekten çakıyorlar, çeyrek altına 40, cumhuriyet altınına 70 lira işçilik koydular, gaza gelmeyin, bunlar sizi çarpıyor, yanacaksınız uyarılarım vardı. Sözümü dinleyenler bugün fiyatların düştüğünü gördü. Gaza gelenler zarar etti, bugün ağlıyorlar ama onlara mendil yok, çünkü söz dinlemediler. Bugün 20.50’den dolar, 1380’den gram altın alanlar, 17.50’den gümüş alanlar, ne oldu, zarar ettin? Bu fiyatların karşısında mahcup oldun” dedi.

İslam Memiş, bu sözlerinin ardından “Kendi parammış gibi yalvardım” diyerek çarpıcı bir iddiayı ortaya atarak, orta ve uzun vade tahminini de sıraladı.

Sohbet News Time Yeni Sohbet Sosyal Haber Sohbet com Son Dakika Haber Güncel Son Dakika Dünyadan Haberler Makale Dizin Borsa Haberleri Articles Backlink Son dakika haberleri Muhabbet Cripto Haberler Online haberler Mobil Muhabbet Gündem Haberleri Moda Haber Articles Articles directory Mobil Sohbet mobil chat Dofollow Backlink Dofollow Backlink Platformu Backlink Shop Haber Times E haber Türk Free Backlink 7/24haber Footer Backlink Yüksek DR Backlink News Times Haber Film Dizi Kaliteli Backlink Haber Seo Hizmetleri Sohbet Odaları Antalya Boya Haberler Moda Haberleri Siyaset Haberleri Magazin Haberleri chat sohbet net Ats Tente Antalya tente Cinsel Sohbet Geveze Sohbet sohbet siteleri Güncel Haberler Finans Haberleri Kadın Moda Son dakika haberleri Düşen Domainler Mynet Sohbet Eski Mynet Sohbet Odaları Online Güncel Haberler Dini Sohbet eski chat siteleri Gabile Sohbet Sohbet Sitesi Cinsel Sohbet