Geçen hafta oldukça hareketli olan piyasalar bu haftaya ise sessiz sedasız bir giriş yaptı.

Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş bu hafta bizi piyasalarda neyin beklediğini detaylarıyla anlattı.

Memiş, sessizliğin nedeninin “kâr satışları” olduğunu belirtirken son haftalarda banka iflaslarının ardından piyasaların pozisyon aldığını söyledi. Halen dolar karşısında her şeyin ucuz olduğunun altını çizdi.

Dolar karşısında birçok enstrüman değer kazanmıştı. Şimdi görünen o ki bu kârlar için satış yapılıyor.

Borsa toparlanma belirtileri gösteriyor. İslam Memiş’e göre destek seviyesi 4 bin 950 puan olacak. İlk aşamada 5 bin 150 devamında ise 5 bin 250 puana kadar bir yükseliş olası.

Dolar TL kurunda ise ekranlarda 19,09’u gördük. Serbest piyasada ise 19.40 civarına ulaşan dolar kısa vadeli baskılanmadan kurtulacak gibi görünüyor. Memiş orta ve uzun vade için görünümün pozitif olduğunu söyledi.

Euro dolar paritesinde ise Memiş destek seviyesinin 1,0635, direnç seviyesin ise 1,0830 olduğunu belirtiyor ve geri çekilmelerin kalıcı olmayacağının altını çiziyor.

İslam Memiş’in gram altın, ons altın ve gümüşler ilgili yorumları haberimizin devamında…

Sohbet News Time Yeni Sohbet Sosyal Haber Sohbet com Son Dakika Haber Güncel Son Dakika Dünyadan Haberler Makale Dizin Borsa Haberleri Articles Backlink Son dakika haberleri Muhabbet Cripto Haberler Online haberler Mobil Muhabbet Gündem Haberleri Moda Haber Articles Articles directory Mobil Sohbet mobil chat Dofollow Backlink Dofollow Backlink Platformu Backlink Shop Haber Times E haber Türk Free Backlink 7/24haber Footer Backlink Yüksek DR Backlink News Times Haber Film Dizi Kaliteli Backlink Haber Seo Hizmetleri Sohbet Odaları chat sohbet net Antalya Boya Haberler Moda Haberleri Siyaset Haberleri Magazin Haberleri Ats Tente Antalya tente Cinsel Sohbet Geveze Sohbet sohbet siteleri Güncel Haberler Finans Haberleri Kadın Moda Son dakika haberleri Düşen Domainler Mynet Sohbet Eski Mynet Sohbet Odaları Online Güncel Haberler eski chat siteleri Gabile Sohbet Sohbet Sitesi Cinsel Sohbet